امروز:شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۵ | ساعت ۱۰:۲۳:۲۰

اشکایی که بعد از شکست می ریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم

امتیاز دهید:
این صفحه:
تبليغات
کانال قیمت تلگرام
ابزارک ها

برای دریافت جدیدترین نرخ قیمت انواع محصولات روزانه ، در خبرنامه پرایس عضو شوید.

Name
Email *

لیست قیمت روز کابل و مبدل ۱۲ / خرداد / ۱۳۹۴

لیست قیمت امروز,روز کابل و مبدل- cable / converter

نام قیمت
Modem cable RG11 ۱,۲۰۰تومان
SATA cable ۲,۰۰۰تومان
SATA Power cable 1 to 2 ۲,۰۰۰تومان
Power cable 1to2 ۲,۵۰۰تومان
Usb3.0 To Mini Usb(5 Pin) Cable ۲,۵۰۰تومان
Micro USB to OTG cable ۳,۰۰۰تومان
TP-LINK SP-201 ADSL Splitter ۳,۵۰۰تومان
TP-LINK F0313DG Splitter ۳,۵۰۰تومان
Printer USB cable ۳,۵۰۰تومان
Power cable ۴,۰۰۰تومان
voice cable 1to1 ۴,۰۰۰تومان
Power cable NOTE book 2pin ۴,۰۰۰تومان
کابل OTG ۴,۰۰۰تومان
Knet 6-6 -1394 cable ۴,۰۰۰تومان
USB link cable ۴,۰۰۰تومان
voice cable 1to2 ۴,۰۰۰تومان
voice cable 1.5m ۴,۰۰۰تومان
USB cable 1.5m ۴,۰۰۰تومان
Usb To Sound 4ch ۴,۰۰۰تومان
AUX Stereo Cable ۴,۰۰۰تومان
Power cable NOTE book 3pin ۴,۵۰۰تومان
IPhone 5C Cable ۴,۵۰۰تومان
USB cable 3m ۵,۰۰۰تومان
voice cable 3m ۵,۰۰۰تومان
Knet Power cable ۵,۰۰۰تومان
Non-Brand Convertor-VGA-to-DVI ۵,۰۰۰تومان
Somo SM403 RCA to 3.5 Plug Cable ۵,۰۰۰تومان
VGA cable 1.5m ۵,۰۰۰تومان
LANMARK-OF FUSION SPLICE HEAT SHRINK PROTECTION ۵,۸۰۰تومان
voice cable 10cm ۶,۰۰۰تومان
USB cable 5m ۶,۰۰۰تومان
Somo SM402 Composite Cable ۶,۰۰۰تومان
DVI to HDMI ۶,۰۰۰تومان
EU style angled module 2 Snap-In ۶,۱۰۰تومان
Usb To Sound 7ch ۶,۳۰۰تومان
USB shildar 5m ۷,۰۰۰تومان
Oscar Power Cable 1.8M 2Pin ۷,۰۰۰تومان
voice cable 5m ۷,۰۰۰تومان
Non-Brand PatchCord-CAT5-5M ۷,۰۰۰تومان
HDD Usb3.0 AM To Micro b Cable ۷,۴۰۰تومان
HDD Usb3.0 AM To Micro +Note3 Cable ۷,۵۰۰تومان
Power cable 20 to 24 pin ۸,۰۰۰تومان
LPT cable 1.5m ۸,۰۰۰تومان
کابل OTG Cable ۸,۰۰۰تومان
Logitex Bluetooth USB Dongle ۸,۰۰۰تومان
Dvi To Dvi Cable wipro ۸,۲۰۰تومان
VGA cable 3m ۸,۵۰۰تومان
LANMARK-OF FUSION SPLICE ALUMINIUM PROTECTION ۸,۷۰۰تومان
voice cable 10m ۹,۰۰۰تومان
Non-Brand Cable-HDMI-1.5M ۹,۰۰۰تومان
Sata Cable With Locking Clips ۹,۶۰۰تومان
LANmark-OF Simplex SC Connector Anaerobic Multimode for 900µm /2.8mm ۱۰,۰۰۰تومان
Optical Fiber 1.5M ۱۰,۰۰۰تومان
HP Printer USB Cable 1.8 m ۱۰,۰۰۰تومان
Non-Brand Cable-VGA-5M ۱۱,۰۰۰تومان
Printer USB Cable 3 M ۱۱,۰۰۰تومان
LPT Printer cable 3m ۱۱,۰۰۰تومان
Daiyo TA110 Power Cable ۱۲,۰۰۰تومان
کابل OTG تبدیل میکرو یو اس بی به فلش ۱۲,۰۰۰تومان
Non-Brand Convertor-DVI-to-HDMI ۱۲,۰۰۰تومان
Samsung Galaxy Tab Cable Connect Kit ۱۲,۰۰۰تومان
Daiyo 3.5 Stereo Plug Cable TA773 ۱۳,۰۰۰تومان
Apacer A510 OTG Micro USB Cable ۱۳,۰۰۰تومان
Omega Micro HDMI To HDMI Cable ۱۴,۰۰۰تومان
Daiyo HDMI Cable TA5663 3m ۱۴,۰۰۰تومان
Splice cassette cover for Snap-In Patch Panel ۱۴,۰۰۰تومان
Somo SM407 Optical Cable ۱۴,۰۰۰تومان
video cable 3to3 ۱۵,۰۰۰تومان
Somo HDMI Cable SM408 2m ۱۶,۰۰۰تومان
Daiyo TA762 RCA to 3.5 Plug Cable ۱۶,۰۰۰تومان
HDMI cable 1.5M ۱۶,۰۰۰تومان
کابل OMEGA MINI HDMI ۱۷,۰۰۰تومان
Non-Brand Cable-VGA-10M ۱۹,۰۰۰تومان
Wensoni Hulk Grab MacBook Stickers ۱۹,۰۰۰تومان
Samsung Galaxy Tab Cable ۱۹,۰۰۰تومان
Kinect Charger ۲۰,۰۰۰تومان
TP-LINK TL-ANT200PT 0.5M LMR200 N-Type Male to RP-SMA Female Pigtail Cable ۲۰,۰۰۰تومان
Adaptor Nexans LANmark Duplex SC Snap-In Multimode ۲۰,۰۰۰تومان
LANmark-6 UniBoot Patch Cords ۲۲,۰۰۰تومان
LANmark-6 Snap-In Connector ۲۳,۰۰۰تومان
Daiyo Traveller Universal Adaptor DE237 ۲۳,۰۰۰تومان
Daiyo Digital TA5509 AUX Cable ۲۳,۰۰۰تومان
کابل Sony HDMI v1.3b ۲۵,۰۰۰تومان
Wipro USB 3.0 to SATA/IDE ۲۷,۰۰۰تومان
Non-Brand Cable-HDMI-10M ۲۹,۰۰۰تومان
LANMARK-OF PIGTAIL SC OM2/OM3 SINGLE MODE LSZH 9MICRON 1M ۲۹,۰۰۰تومان
Daiyo TA5504 RCA to 3.5 Plug Cable ۲۹,۰۰۰تومان
Belkin Mini-Stereo Cable ۲۹,۰۰۰تومان
D-Link DKVM-CB KVM 1.8M Cable ۳۱,۰۰۰تومان
LANmark-OF Simplex SC Connector Multimode for 900µm / 2.8mm -3M Hot Melt ۳۱,۰۰۰تومان
Daiyo TA5516 Component Cable ۳۲,۰۰۰تومان
LANmark-OF Simplex LC Connector Anaerobic Multimode for 900µm ۳۲,۰۰۰تومان
Micro USB to USB cable ۳۲,۰۰۰تومان
D-Link NCB-5EUGRYR1-15 Cat5E UTP 24AWG Patch Cord, 15M ۳۳,۰۰۰تومان
Patch Cord Nexans N11G.P1B010DK ۳۳,۰۰۰تومان
D-Link HCB-4AAWHIF-1-8 HDMI Cable ۳۵,۰۰۰تومان
Fiio L16 AUX Cable ۳۵,۰۰۰تومان
کابل SONY HDMI 3D مدل DLC-HE20V ۳۶,۰۰۰تومان
Daiyo USB Connector 1.8m CP713 ۳۸,۰۰۰تومان
Prolink MP111 Toslink Plug Cable ۳۸,۰۰۰تومان
LANMARK-OF PIGTAIL LC OM2/OM3 MULTIMODE LSZH 50MICRON 1M ۳۹,۰۰۰تومان
Non-Brand Convertor-HDMI-to-VGA ۳۹,۰۰۰تومان
LANmark-6 Evo Snap-In Connector Category 6 Screened ۳۹,۰۰۰تومان
LANmark-OF Duplex SC Snap-In Adaptor Singlemode ۴۰,۰۰۰تومان
OMega Mini HDMI to HDMI Cable 2m ۴۰,۰۰۰تومان
LANMARK-OF SNAP-IN ADAPTOR MULTIMODE LC-LC DUPLEX ۴۲,۰۰۰تومان
Patch Cord Nexans N11G.P1B020DK ۴۲,۰۰۰تومان
کابل تبدیل HDMIبه VGA ۴۲,۰۰۰تومان
Philips SRP4004-86 Universal Remote Control ۴۳,۰۰۰تومان
D-Link KVM-401 1.8M KVM Cable ۴۳,۰۰۰تومان
LANmark-6A Evo Snap-In Connector Category 6A 500MHz Screened ۴۴,۰۰۰تومان
Philips SRP2008B Universal Remote Control ۴۵,۰۰۰تومان
Daiyo VGA Cable CP2532 ۴۵,۰۰۰تومان
Faranet HDMI Switch 3port+control ۴۵,۰۰۰تومان
SKY BAT0627 Indoor Antenna ۴۶,۰۰۰تومان
LANMARK-OF PIGTAIL LC OM2/OM3 SINGLE MODE LSZH 9 MICRON 1M ۴۸,۰۰۰تومان
کابل SONY HDMI 3D مدل DLC-HE20HF ۴۸,۰۰۰تومان
BAFO 3 m HDMI Cable ۴۹,۰۰۰تومان
Faranet HDMI Switch 5port+control ۴۹,۰۰۰تومان
مبدل MINI DISPLAY PORT به DVI / DISPLAYPORT / HDMI ۴۹,۰۰۰تومان
Patch Cord Nexans N11G.P1B030DK ۵۰,۰۰۰تومان
Moshi 30 Pin Cable for iPod, iPhone, iPad White ۵۰,۰۰۰تومان
D-Link DKVM-CB3 KVM 3M Cable ۵۱,۰۰۰تومان
LANMARK-6A ULTIM UNIBOOT LSZH STP CAT6A PATCHCORD ۵۲,۰۰۰تومان
Philips HDMI Cable Model SWV2492S/10 ۵۲,۰۰۰تومان
Edimax EK-C30C 3-in-1 3.0M Cables for EK-08RE/EK-16RE ۵۵,۰۰۰تومان
Gioteck XC-6 Optical Cable ۵۵,۰۰۰تومان
LANmark-OF Splicing Accessories with Aluminium Protectors Snap-In Panel ۵۵,۰۰۰تومان
Petra USB Video and Audio Capture Card ۵۵,۰۰۰تومان
Splice tray for heat shrink protectors ۵۵,۰۰۰تومان
Daiyo Micro HDMI To HDMI Cable TA5667 ۵۷,۰۰۰تومان
Maxeeder MX-4007 Amplifier Wiring Kit ۵۸,۰۰۰تومان
Faranet HDMI cable 60m ۵۸,۰۰۰تومان
Prolink PB348 HDMI Cable – 500cm ۵۹,۰۰۰تومان
Daiyo HDMI Cable TA5652 2m ۶۰,۰۰۰تومان
Moshi 3.5mm Audio Splitter Cable ۶۰,۰۰۰تومان
D-Link KVM-402 3M KVM Cable ۶۴,۰۰۰تومان
Moshi HDMI To VGA Adapter With Audio ۶۵,۰۰۰تومان
laptop Digital Adapter ۶۵,۵۰۰تومان
Patch Cord Nexans N11G.P1B050DK ۶۶,۰۰۰تومان
Skross World Classic Adapter ۶۹,۰۰۰تومان
Apple Composite AV Cable ۶۹,۰۰۰تومان
Moshi Mini Stereo Audio Cable ۷۰,۰۰۰تومان
Daiyo Micro HDMI To HDMI Cable TA5668 ۷۱,۰۰۰تومان
Prolink MP352 Mini Displayport to HDMI A Socket Cable ۷۲,۰۰۰تومان
۴gamers High Speed HDMI Cable ۷۵,۰۰۰تومان
LANmark-OF Simplex SC Connector Singlemode for 900µm / 2.8mm -3M Hot Melt ۷۷,۰۰۰تومان
Skross World EVO Adapter ۷۸,۵۰۰تومان
Faranet Analog to Digital Audio Converter ۸۲,۰۰۰تومان
Skross World USB Charger ۸۴,۰۰۰تومان
LANMARK-OF SNAP-IN ADAPTOR SINGLEMODE LC-LC DUPLEX ۸۴,۰۰۰تومان
Faranet Digital to Analog Audio Converter ۸۴,۰۰۰تومان
Moshi High Speed HDMI Cable ۸۵,۰۰۰تومان
شارژر باتری آلمانی مارک CAMELION مدل ULTRA FAST CHARGER BC-0907 ۸۵,۰۰۰تومان
Maxeeder MX-401 Car Audio Capacitors ۸۵,۰۰۰تومان
Skross World Classic USB Adapter ۸۶,۰۰۰تومان
Faranet Switch 1 to 3 HDMI ۹۰,۰۰۰تومان
D-Link KVM-403 5M KVM Cable ۹۰,۰۰۰تومان
Knet Splitter 2Port HDMI ۹۰,۰۰۰تومان
Prolink MP340 Mini HDMI to DisplayPort Cable ۹۴,۰۰۰تومان
Faranet USB 3.0 to SATA ۹۴,۰۰۰تومان
Faranet VGA to AV/Composite ۹۵,۰۰۰تومان
LANmark-7A GG45 12C Snap-In Connector Cat 7A 1000MHz Screened ۹۶,۰۰۰تومان
Prolink MP306 DisplayPort to USB Cable ۹۷,۰۰۰تومان
Samsung Wireless LAN Adapter WIS09ABGN TV Accessory ۹۹,۰۰۰تومان
LANmark-OF MM 50/125 2SC – 2SC LSZH 2m ۱۰۰,۰۰۰تومان
HDMI cable 20m ۱۰۰,۰۰۰تومان
Daiyo HDMI To VGA Adapter CP2601 ۱۰۰,۰۰۰تومان
Faranet AV/Composite to VGA ۱۰۵,۰۰۰تومان
Easy Video / Audio Capture ۱۱۰,۰۰۰تومان
Usb 3.0 Extension Cable ۱۱۰,۰۰۰تومان
VGA cable 40m ۱۲۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode50/125 2SC – 2lC LSZH 2m ۱۲۰,۰۰۰تومان
Energizer XP2200 ۱۲۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode om3 -50/125 2sC – 2lC LSZH 2m ۱۳۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF MM 50/125 2SC – 2SC LSZH 5m ۱۳۰,۰۰۰تومان
Faranet HDMI to VGA ۱۳۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode50/125 2lC – 2lC LSZH 2m ۱۳۰,۰۰۰تومان
Faranet VGA to HDMI ۱۳۰,۰۰۰تومان
Logitech Bluetooth Audio Adapter Bluetooth Music Reciver ۱۳۸,۰۰۰تومان
Apple 30 pin to VGA Adapter ۱۳۹,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode50/125 2SC – 2lC LSZH 5m ۱۴۰,۰۰۰تومان
Knet Splitter 4port HDMI ۱۴۰,۰۰۰تومان
OMEGA Mini Display Port to HDMI Adapter ۱۴۰,۰۰۰تومان
OMEGA Mini Display Port to VGA Adapter ۱۴۰,۰۰۰تومان
Apple Lightning to USB Camera Adapter ۱۴۹,۰۰۰تومان
Bravo BravoCast HDMI Dongle ۱۴۹,۰۰۰تومان
Apple Original Lightning to SD Card Camera Reader ۱۴۹,۰۰۰تومان
LANmark-OF Single mode50/125 2SC – 2SC LSZH 2m ۱۵۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode om3 -50/125 2sC – 2lC LSZH 5m ۱۵۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode om3 -50/125 2lC – 2lC LSZH 2m ۱۵۰,۰۰۰تومان
Energizer Car Inverter 120W ۱۶۵,۰۰۰تومان
Pishraneh Car Inverter Model INV-200 ۱۷۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF multi mode om3 -50/125 2lC – 2lC LSZH 5m ۱۷۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF modular Zone distribution box empty ۱۷۰,۰۰۰تومان
Faranet USB to HDMI ۱۷۰,۰۰۰تومان
Faranet HDMI 20M ۱۷۰,۰۰۰تومان
Moshi Ultra-Thin Active HDMI Cable ۱۷۵,۰۰۰تومان
D-Link DKVM-CU 180 CM 2 in 1 USB KVM Cable ۱۷۶,۰۰۰تومان
LANmark-7A Patch Cord Cat 7A 1GHz GG45 8C Screened LSZH Orange 2m ۱۸۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF single mode50/125 2SC – 2lC LSZH 2m ۱۹۰,۰۰۰تومان
LANmark-7A Patch Cord Cat 7A 1GHz GG45 8C Screened LSZH Orange 3m ۱۹۰,۰۰۰تومان
Apple Lightning to VGA Adapter ۱۹۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF single mode50/125 2SC – 2lC LSZH 5m ۲۰۰,۰۰۰تومان
کارت صدا حرفه ای کریتیو CREATIVE SOUND BLASTER X-FI SURROUND 5.1 PRO ۲۰۵,۰۰۰تومان
LANmark-7A Patch Cord Cat 7A 1GHz GG45 8C Screened LSZH Orange 5m ۲۲۰,۰۰۰تومان
D-Link DMC-300SC Media Converter ۲۳۵,۴۰۰تومان
مبدل برق اتومبیل به برق شهری بلک اند دکر BDPC200-QS Inverter ۲۳۹,۰۰۰تومان
Mini Display Port to HD Adapter Microsoft Surface Pro ۲۴۰,۰۰۰تومان
Mini Display Port to VGA Adapter Microsoft Surface Pro ۲۴۰,۰۰۰تومان
Ethernet Adapter Microsoft Surface Pro ۲۵۰,۰۰۰تومان
D-Link DMC-515SC Media Converter ۳۰۸,۰۰۰تومان
Cordia CCN-4630 Cat5e UTP Network Cable ۴۷۳,۰۰۰تومان
LANmark-7 Easy Termination tool ۵۰۰,۰۰۰تومان
Nexans UTP cat6 cable ۷۴۰,۰۰۰تومان
Samsung SEK-2000 Evolution Kit ۷۴۹,۰۰۰تومان
گیرنده تلویزیون دیجیتال بر روی موبایل اندروید ۱,۰۲۰,۰۰۰تومان
کارت میکس و مونتاژ BLACKMAGIC DESIGN INTENSITY PRO ۱,۰۵۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF UC 12x Singlemode 9/125 OS2 PE ۱,۴۰۰,۰۰۰تومان
کارت کپچر اکسترنال PINNACLE MOVIE BOX ULTIMATE USB / STUDIO 710 USB ۱,۶۰۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF UC 24x Singlemode 9/125 OS2 PE ۱,۷۰۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF UC 12x Multimode 50/125 OM2 PE ۱,۸۰۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF UC 12x Multimode 50/125 OM3 LSZH ۲,۷۰۰,۰۰۰تومان
LANmark-6A F/FTP AWG23 Cat 6A LSZH Orange 500m reel ۳,۰۲۰,۰۰۰تومان
LANmark-OF UC 24x Multimode 50/125 OM3 LSZH ۴,۱۰۰,۰۰۰تومان
LANmark-6A F/FTP AWG23 Cat 6A LSZH Orange 1000m reel ۶,۰۵۰,۰۰۰تومان
LANmark-7A S/FTP Cat 7A 1000MHz 23AWG LSZH Orange 1000m Reel ۶,۷۸۰,۰۰۰تومان

لینک منبع

خـــــــــــــبــــرنـــــــــــــامــــــــــــه

برای دریافت جدیدترین نرخ قیمت انواع محصولات روزانه ، در خبرنامه پرایس عضو شوید.

Name
Email *
دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *